Valentýnský přáníčko aneb ne, já to neslávím

Jsem odchovaná, že Valentýn je prostě AMERICKÝ SVÁTEK, co tahá z lidí peníze. No jasně tahá. Stejně jako křesťanský Vanoce, co se změnili v mediální masáž na peníze. Věřím, že pár by se k sobě měl chovat krásně po celý rok. Jsem nesmírně šťastná, že jsem opečovávaná po celý rok pohlazením, květinou nebo hlídáním Skřítkové.

Tvořím, tvoříš, tvoříme

Jako nadšená tvořilka spatřuji ve Valentýnu jen další příležitost, jak udělat radost svému panu Božskému ručním výtvorem. V tomto případě výrobou přáníčka, které je jednoduché a rychlé. (Rozhodně lepší než-li se pachtit s pečením povidlových buchet.)

Magic mezi papírem a počítačem začíná

Pokud máte scrapbookové náčiní je všechno trošku jednodušší. Já pro svou výrobu používám cricut. To je domácí plotr, který mě moc baví. Pokud pracujete rádi s papírem nebo vynilem a tvoříte třeba alespoň 4x do měsíce, tak se investice do tohoto přístroje rozhodně vyplatí!

Cricut 💜

Cricut

Co budete potřebovat? Stačí tři ingedience: hezký papír, ostrý nůž a podložku.

Základem je hezký papír. Protože je to hlavní ingrediencí přáníčka, vyberte silnější gramáž a užijte si to. Je to vlastně i taková odměna pro Vás, jelikož pravděpodobně půjdete do výtvarných potřeb nebo obchodu s papírem.

Druhou hlavní ingrediencí je ostrý nůž. Můžete stříhat nůžkami, ale já jsem to měla vždycky zubatý až hrůza. Pokud používáte domácí plotr, tak ostrý nůž je stejně důležitý!

Třetí ingrediencí je podložka na řezání, lepidlo a tužky či fixy. Dobrá a kvalitní podložka na řezání udělá mnoho. Speciálně u řezacích plotrů se bez dobré podložky nehnete a nebude Vám to dělat radost. Lepidlo a další propriety záleží jen a jen vás. Můžete hezky napsat věnování nebo si ho připravit v počítači.

K+F=VSL

Já jsem si pro svůj projekt vybrala výrobu K+F v srdíčku. Je to možná kýč, ale v lásce jsem nějaká hold srdíčková. Až budu používat Cricut, tak vám jsem dám foto, to je snad lepší než popisky.

PS: jsem taky na instagramu nebo pokud chcete sdílet svoje cricut pocity a výtvory je i uzavřená skupina na FB 🤓

Učím lidi, jak se zamilovat do nových technologií A přitom nezapomenout na ty původní metody, na tužku a papír. Můj příběh si přečtěte zde ->
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.