Nerušit, tvořím!

Během mého cestování po světě a následném usazení se mé výtvarné potřeby rapidně zmenšili, i protože jsem se postupně usadila s bytě s dětmi.

Jako máma neposedné holčičky a malého kluka, vím, jak je náročné spojit různé koníčky a nemám trpělivost, chuť ani čas vytvářet věci, co se nakonec nepovedou. 

Znovu jsem objevila krásu klasického papíru, tužky ve spojení s počítačem a pomáhám ostatním ukazovat, jak snadno si vytvořit pozvánku, a znovu objevit moderní DIY projekty, KTERÉ SE PODAŘÍ NA POPRVÉ!

Musím se přiznat, že mi cesta k zábavné a moderní DIY trvala relativně dlouho a prošla jsem si dlouhou cestu přiznání, že to tak opravdu je.

Pobyt ve Skotsku mi absolutně změnil život

Po mých neúspěšných pokusech o příjetí na české vysoké umělecké školy, jsem si bez jakéhokoliv sebevědomí v můj anglický jazyk a výtvarnou tvorbu podala přihlášku na Glasgow School of Art. 

Světe div se, na Glasgow School of Art mě přijali právě pro mou vášeň ve spojení digitálních a klasických medíí, jako je tužka, papír a počítač!

Svůj pocit lásky a naplnění jsem našla přes výtvarné vyjádření, které mě baví a posouvá dál. Miluji předávat své poznatky a zkrášlovat svůj domov i své okolí. Je pro mě neuvěřitelně obohacující být v kontaktu s lidmi, kterým mohu pomoci zkrášlit nebo vyrobit dekoraci domů nebo na jejich akci.

Počítač mi dává pocit svobody, protože mohu pracovat na svém projektu kdekoliv. Domácí plotr mi dává pocit dokonalosti, který mám ráda, ale ne vždy se mi daří.

Tvoření se stane radostí i pro ženy co věří, že nejsou talentované.

Každý den bude tvoření úlevnější a zábavnější. V mém E-booku zdarma nejdete, jak jsem se dostala k domácímu plotru a proč mě tak moc baví.

 

V kombinaci se stahovatelnými šablonami vytvoříte absolutně neodolatelné nejen digitální oznámení či další neodolatelný domácí výtvor.

Na cestě po Taiwanu
S mojí Skřítkovou
Moderní DIY tabule
Se spolužáky z Glasgow school of Art
Na půl roku v Montreálu

Karolina Kaucká

Průvodkyně po světe moderních DIY technik

Provedu Vás světěm hobby marketů a DIY technik, které zvládnou i úplné začátečnice, ale pohltí i zdatné kreativce, co chtějí dát svému tvoření nový rozměr!