Jako malá holka jsem se rozhodla, že vystuduji uměleckou školu... Celý svůj život jsem zasvětila výtvarnu, barevnosti a studiu psychologie obrazů.

Na střední umělecké škole, jsem si myslela, že se stanu pouze výtvarnicí, ale osud chtěl, abych zapracovala i na svých digitálních schopnostech. Vystudovala jsem Teeside University, odkud jsem po HND odešla na Glasgow School of Art, Interactive Media.

Pobyt ve Skotsku mi absolutně změnil život

Po mých neúspěšných pokusech o příjetí na české vysoké umělecké školy, jsem si bez jakéhokoliv sebevědomí v můj anglický jazyk a výtvarnou tvorbu podala přihlášku na Tesside University, kam mě přijali. Vystudovala jsem zde Experimental Media a dál pokračovala na Glasgow School of Art

Kde jsem si na jeden semetr odskočila do Montreálu, abych poznala i studium za mořem.

Světe div se, na Glasgow School of Art mě přijali právě pro mou vášeň ve spojení digitálních a klasických medíí, jako je tužka, papír a počítač!

Svůj pocit lásky a naplnění jsem našla přes výtvarné vyjádření, které mě baví a posouvá dál. Miluji předávat své poznatky a zkrášlovat své bezprostřední okolí i v digitálním měřítku.

Je pro mě neuvěřitelně obohacující být v kontaktu se ženami, kterým zkrášluji jejich vizuální stránku podnikání, tak aby konečně vypadá nadčasově a stylově.

Počítač mi dává pocit svobody, protože mohu pracovat na svém projektu kdekoliv. 

Dnes žiji se svou rodinou na severu Čech, kde pracuji obklopena lesem a přírodou, která mi dodává pocit uzemnění a klid, který potřebuji pro práci v on-line světě.

Na cestě po Taiwanu
Se spolužáky z Glasgow school of Art
Na půl roku v Montreálu
S mojí Skřítkovou

Karolina Kaucká

Průvodkyně po světe kreativního digitálního světa

Provedu Vás světěm hobby marketů a DIY technik, které zvládnou i úplné začátečnice, ale pohltí i zdatné kreativce, co chtějí dát svému tvoření nový rozměr!