Nedokonale dokonalé domácí zerowaste

Čím víc se snažím, tím míň mi to jde. Většinou strávím několik hodin nad nějakým projektem a v hlavě si utvořím bublinu, jak by to prostě mělo být a potom jsem překvapená, že to nejde. Je to jiné a já si přijdu absolutně neschopná. Trápím se nad svou snahou něco vyrobit.

Opak je možná pravdou, jen se moc snažím.

Když prostě nemyslím tolik na svůj finální projekt a jen užívám svou kreativní vlnu jsem spokojená a výsledek je mnohem lepší. Bez to předchozího trápení bych, ale nedošla k tomu výsledku, co mi šel jako po másle?

Proč o tom mluvím?

Naposledy jsem si to hodně vyzkoušela při šití odličovacích tamponků s overlockem. V hlavě jsem měla všechny ty úžasné obrázky perfektních kulatě ušitých oválků. Moje šišky spíš byly hrozné v porovnání s těmi profi. Něco jsem se na nich naučila.

Najednou mi to došlo – Moc se snažím a prostě si neužívám jen ten kreativní proces.

Tu zábavu okolo, že zvládnu něco vyrobit a trochu víc se snažit už nepoužívat (tak často) vatové tampony. Každý zelenější krok se prý počítá, ale já jsem za každou cenu potřebovala, aby to bylo dokonalé až to nakonec nebylo vůbec dobré.

Taky jsem si uvědomila, jak moc jsem ráda za svůj domácí plotr. I když se mi na něm někdy něco nevydaří, stále jsem většinou moc spokojená s výsledkem. Proč je domácí plotr skvělý si můžete přečíst tady.

Trápení se šitím…

Být s počítačem či ne? To je ta otázka…

Je skvělý stále něco zkoušet, ale vracet se k tvoření s počítačem je jako se vracet k mámě na oběd, co je prostě vždycky dobrý! 

Tak krásný tvoření bez trápení!

Jo, a pokud byste si chtěli vyrobit hezkou krabičku nebo plecháček na ty tamponky s pomocí domácího plotru, tak si ho můžete stáhnout zdarma! Violá, já vím, jak to udělat snadnější.

Učím lidi, jak se zamilovat do nových technologií A přitom nezapomenout na ty původní metody, na tužku a papír. Můj příběh si přečtěte zde ->
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.