Nevadí, v e-booku zdarma Vám vysvětlím, jak krásně tvořit s pomocí techniky.. a jak vám může být nápomocný!

Vy ještě stále neznáte plotr?

Malá ochutnávka toho, co je možné vytvořit s plotrem..

Jsem tvořilka a miluji tvoření všeho druhu, ale tato technika pro mě byla novinka. Zjistila jsem, jak se dělají potisky na oblečení a spousta dalších skvělých věcí. Díky eBooku jsem zjistila, že to je věc, kterou nutně musím mít doma. Věc to je skvělá a chvilku potrvá než si plotr pořídím, ale těším se, až mě Kája touto krásnou technikou provede.
Reineltová Kateřinatvořivá duše, katerinaguske.cz
Než jsem četla tento eBook, tak jsem si myslela, že plotr je jen o papíru. Překvapilo mě co všechno umí a s kolika materiály lze pracovat. Přečtení eBooku doporučuji všem, kdo rádi tvoří.
Katka Patrochová, účetní a příležitostná tvořilkakatkapatrochova.cz
Karolína v e- booku popsala stroj, který jsem vůbec neznala. Zjistila jsem, že dokáže vyřezávat obrázky a písmo a také umí písmo psát fixem. Dozvěděla jsem se, s jakými materiály umí pracovat a získala jsem pocit, že bych s ním dokázala vyrábět i jako laik. Doporučuji všem tvořivě naladěným lidem.
Monika Hoštičková

Stáhněte si tvůrčí E-book zdarma o tvorbě s Vaším Cricutem!

 

První krok o tom, jak začít krásně tvořit nejen s pomocí techniky. Materiály a triky, jak začít a proč se vyplatí investovat do mašinky "Cricut"

 

Když jsem četla tenhle ebook, vůbec jsem netušila, co je plotr. Po pár minutách jsem byla příjemně překvapená. Já miluju tvoření a výrobu přání asi nejvíc. Takže tohle je pro mne novinka! Pokud si potrpíte na dokonalost a ručně vám to moc nejde, pak tohle si myslím je pro vás! Co se mi na tom ale líbí nejvíc, tak to jsou potisky na oblečení. Já už párkrát něco na oblečení kreslila, ale když jsem chtěla jeden potisk na více věcí, to už se mi moc kreslit nechtělo. Takže myslím, že budu chtít, aby se plotr zabydlel i u nás!:D
Denisa Michalíkovátvoření v mateřství, www.denisamichalikova.cz
Jsem odjakživa tvořivá a hledám různé způsoby, jak své výtvory zdokonalovat. Když jsem tedy při svém hledání narazila na e-book Karolíny Kaucké, nemohla jsem si ho nepřečíst. Domácí plotr - co to je? Bude mi to k užitku? Karolína svým osobitým způsobem popisuje tuto mašinku a seznamuje vás s novými možnostmi využití moderních technologii pro vaši domácí tvorbu. Zvažujete-li koupi podobné mašinky a nevíte, co od ní čekat nebo co vše vám může nabídnout, pak vám doporučuji si Karolinin e-book rozhodně přečíst.
Marie Horáková